Sari la con╚Ťinut
Itchy

Cerere Helper Itchy001

Post─âri Recomandate

1.Numele  real: Marius

2.Numele  din joc: Itchy001

3.Varsta: 15

4.ID Discord: Marius#5059

5.Descrie-te in minim 20 de cuvinte: Sunt un risipitor de timp jucand jocuri, sunt corect, prietenos, cu obiective bine puse la punct, asta sunt eu ­čśä

6.De ce iti doresti acest grad?: Imi doresc acest grad deoarece vreau sa va ajut, sa scapam mai repede de cei ce joaca cu hack si sa nu vedem prea multe injuraturi pe chat 

7. Dovada cu orele jucate(minim 20-video): nu am 20 dar eu zic sa in timpul asta in care a fost deschis server-ul am destule ore, 0.66 zile, ceea ce cred ca inseamna vreo 15-16 ore

8.Alte comentarii: Multumesc mult pentru timpul pe care mi l-ati oferit citandu-mi cererea ÔŁĄ´ŞĆ┬á

Partajeaz─â acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 25.02.2019 la 14:12, Itchy a spus:

1.Numele  real: Marius

2.Numele  din joc: Itchy001

3.Varsta: 15

4.ID Discord: Marius#5059

5.Descrie-te in minim 20 de cuvinte: Sunt un risipitor de timp jucand jocuri, sunt corect, prietenos, cu obiective bine puse la punct, asta sunt eu ­čśä

6.De ce iti doresti acest grad?: Imi doresc acest grad deoarece vreau sa va ajut, sa scapam mai repede de cei ce joaca cu hack si sa nu vedem prea multe injuraturi pe chat 

7. Dovada cu orele jucate(minim 20-video): am chiar si mai mult pe a doua filmare, prima e veche

8.Alte comentarii: Multumesc mult pentru timpul pe care mi l-ati oferit citandu-mi cererea ÔŁĄ´ŞĆ┬á

Editat de Itchy
Update

Partajeaz─â acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

├Ś